*** Penzion U Purkmistra /ubytovanie Policka

Penzion Policka U Purkmistra
 
Penzión U Purkmistra sa nachádza v obci Polička. V roku 1968 prešiel dom ako dedičstvo po vnučke purkmistra Smola, pani profesorke Václave Jakubíčkovej, do vlastníctva rodiny MUDr. Františka Šváby. V rokoch 1997 - 98 dom prešiel celkovou rekonštrukciou, pri ktorej bol v prvom poschodí vybudovaný penzión, ktorý bol na počesť prvého majiteľa domu, poličského purkmistra Josefa Smola, pomenovaný Penzion U Purkmistra.

Penzión Polička ubytovanie U Purkmistra :
K príjemnému ubytovaniu pre Vás je pripravených celkom 6 izieb v zložení 2 jednolůžkové a 4 dvojlôžkové. Pre dieťa je možná prístelka. Každá izba je vybavený TV so satelitom, telefónom s priamou provolbou a minibarom. Na prianie Vám radi požičajú video. Súčasťou každej izby je vlastné sociálne zariadenie. Izby sú vybavené nábytkom z masívneho dreva.

Ubytovanie Polička penzión U Purkmistra služby :
Neplatené služby : parkovanie na vyhradenom parkovisku, pripojenie k internetu prostredníctvom bezdrôtovej siete WIFI, úschova bicyklov, budenie telefónom, pokojový servis, úschova cenností v trezoru, informácie o dopravných spojeniach, zabezpečovanie vstupeniek na kultúrne a športové akcie, rezervácie miest v poličských reštauráciách, objednávanie taxi.

Ubytovanie Polička penzión U Purkmistra Platené služby :
Požičiavanie bicyklov. Ubytovanie s domácim zvieraťom je v penzióne U Purkmistra povolené (samozrejme s podmienkou, že nesmie obťažovať ostatných hotelových hostí a budú dodržané všeobecné hygienické normy). Pranie a žehlenie bielizne, čistenie obuvi, zmenáreň, zabezpečenie prekladov a tlmočenia, prenájom salónika pre cca 16 osôb, kancelárske služby.

Polička ubytovanie penzión U Purkmistra stravovanie :
Každé ráno podávame pre ubytovaných hostí raňajky formou bufetu a nájdete tam od všetkého niečo. Raňajky sa podávajú vo všedné dni medzi siedmou a deviatou a o víkendu medzi ôsmou a desiatou hodinou v salóniku a sú zahrnuté v cene ubytovania. Ak si budete priať raňajky na izbu alebo naopak balíček na cestu, radi Vášmu želanie vyhovia. Na obed alebo večeru si môžete zájsť do niektorej z mnohých poličských reštaurácií - Radi Vám poradia a prípadne urobia rezerváciu.

Penzión Polička ubytovanie U Purkmistra okolie :
Nielen Polička, ale aj jej okolie, Vám ponúkajú mnoho možností k aktívnemu odpočinku. Mestá Litomyšl 18 km ďaleko a Svitavy 16 km. Okolie je vhodné pre pešiu turistiku aj cykloturistiku, v zime za vhodných snehových podmienok aj pre bežkárov. Tip - v kráľovskom meste Polička nájdete jedny z nejzachovalejších hradieb v strednej Európe. Pri prechádzke po ochozu sa o hradbách dozviete viac od sprievodcu. Hradby sú dodnes spevnené 19 vežami a v dĺžke 1220 m obopínajú celé historické jadro mesta.
Penzion Policka U Purkmistra - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Policka U Purkmistra - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Policka U Purkmistra - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Policka U Purkmistra - možnosť pripojenia na internetPenzion Policka U Purkmistra - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Policka U Purkmistra - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Policka U Purkmistra - Izby s vlastnou toaletouPenzion Policka U Purkmistra - Iybz sú vybavené televízorom